Skip to main content
2017-10-14-Spotkanie-organizacyjne-Pracowania-Fotografii-OpenLAB-01

Nowa pracownia w OpenLAB Głogów – FOTOGRAFIA

W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie organizacyjne z osobami zainteresowanymi uczestnictwem w zajęciach warsztatowych z obszaru fotografii. Ukonstytuowały się 2 grupy, które będą miały zajęcia w soboty: 8.00-12.00 oraz 12.-16.00.

2017-10-14 Spotkanie organizacyjne Dariusz Mikołajewicz Pracowania Fotografii Otwarte Pracownie Twórcze OpenLAB.glogow.pl 02 2017-10-14 Spotkanie organizacyjne Dariusz Mikołajewicz Pracowania Fotografii Otwarte Pracownie Twórcze OpenLAB.glogow.pl 01


Kilka słów o prowadzącym:

DARIUSZ MIKOŁAJEWICZ – fotograf, grafik, studiował w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej,

Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi wydział operatorski kierunek fotografia jak i w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie kierunek: grafika o specjalności projektowanie graficzne.

Kilkunastoletnia praca dla mediów.  Pracę z mediami zaczął jeszcze jako „wolny strzelec” była to ówcześnie największa gazeta regionalna Express Zachodni. Następnie pracował na etacie w gazecie Sami i Tygodniku Głogowskim. Współpracował i publikował w takich gazetach jak: Gazeta Lubuska, Konkrety, Słowo Polskie, Gazeta Wrocławska, Newsweek Polska. Po wyspecjalizowaniu się w fotografii sportowej współpracował na stałe z: Słowem Sportowym, Sportem, Przeglądem Sportowym, Za Trzy, Basket. Współpracował z portalem Radio Elka.

Fotografia. Uczestnik wystaw zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Odznaczony przez Prezydenta Miasta Głogowa medalem „1000 letni Głogów” za działalność fotograficzną. Jego fotografie posłużyły do produkcji dziesiątek wydawnictw, stron internetowych, katalogów i kalendarzy.

Poligrafia i reklama. Od prawie ćwierć wieku zajmuję się różnego rodzaju działalnością związaną z drukiem i poligrafią. Wykonał dziesiątki publikacji typu książki, foldery, gazety, plakaty itp.

Działalność edukacyjna. Od kilku lat przy Miejskim Ośrodku Kultury prowadził zajęcia z fotografii dla zaawansowanych i początkujących, obecnie naucza fotografii  i projektowania kampanii reklamowych w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie. Prowadzi szkolenia z fotografii analogowej gdzie uczestnicy mogą nauczyć się starych technik fotograficznych (klasycznych jak i szlachetnych). Prowadzi  pogadanki fotograficzne dla przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów.


Niezdecydowanych zapraszamy do zapisów ;)

2017-10-14 Spotkanie organizacyjne Dariusz Mikołajewicz Pracowania Fotografii Otwarte Pracownie Twórcze OpenLAB.glogow.pl SLIDE

Dariusz Mikołajewicz, Fotografia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.