Skip to main content

Co to jest trójkąt ekspozycji?

W dniu wczorajszym odbyły się jedne z pierwszych zajęć w pracowni fotograficznej z nową grupą adeptów fotografii.

Darek Mikołajewicz przedstawił podstawowe informacje na tema jednej z fundamentalnych elementów fotografii – trójkąta ekspozycji.

Prowadzący omówił z grupą poszczególne parametry: czas, przysłona, czułość matrycy. Kursanci mogli zaznajomić się i wziąć czynny udział w ćwiczeniach i sami sprawdzić jak działają poszczególne parametry z trójkąta ekspozycji.


Otwarte Pracownie Twórcze OpenLAB Głogów zapraszają na zajęcia:

FOTOGRAFIA | MŁODZIEŻ · DOROŚLI

Kurs Fotografii dla wszystkich jej miłośników, Przewidziany jest dla młodzieży ponadgimnazjalnej i osób dorosłych. Dla wszystkich którzy chcieliby się rozwijać w tej dziedzinie, począwszy od zdjęć rodzinnych, pamiątkowych po fotografię reportażową. Nauka jest prowadzona od podstaw więc nie trzeba mieć żadnego przygotowania w tym kierunku. W początkowym etapie w grupie niezaawansowanej nie jest potrzebny aparat fotograficzny, pomożemy przy jego wyborze.

Światło, czas, przesłona i pogoń za tym najwłaściwszym ujęciem… łap ten kadr!

Prowadzi: Dariusz Mikołajewicz
Fotograf, grafik, wykładowca. Ponad 25 lat pracy z fotografią – zarówno analogową jak i cyfrową. Kilkunastoletnia współpraca z mediami i branżą reklamową. Od kilku lat udziela się jako trener kursów fotograficznych. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi na wydziale operatorskim – kierunek fotografia oraz PWSZ w Głogowie – projektowanie graficzne.

ZAPISY ONLINE

Zapraszamy!

Fotografia, pracownia fotograficzna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.