Skip to main content
OPENLAB-Video-Jak-wykonac-imitacje-piaskowca-Adam-Kopiec

Trzeci odcinek warsztatu online „Jak wykonać imitację piaskowca” już dostępny!

Sytuacja z koronawirusem niestety wciąż trwa…, dlatego zdecydowaliśmy się na działanie #online!

Adam Kopiec przygotował dla Was materiał „JAK WYKONAĆ IMITACJĘ PIASKOWCA” w formie filmów dostępnych online. Począwszy od przygotowania tworzywa w postaci styropianu, obrobienia go, utwardzenia, przygotowania odpowiednich kolorów, aż po sposoby malowania go na ścianie. Poznacie cały proces, w trakcie którego Adam przedstawia wiele podstawowych technik pracy z materiałem i narzędziami. Dorzuca też kilka swoich tajemnych trików ;)

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z tej serii:

Odcinek 3z4:
W trzecim odcinku Adam wytłumaczy jak dobierać i mieszać ze sobą kolory. Opowie o doborze proporcji kolorów i farb. Pokaże Wam narzędzia, które ułatwią Wam pracę przy wykonaniu piaskowca. Zdradzi również tzw. „patent” na to, aby Wasze kolory mocniej trzymały się podłoża.

Odcinek 2z4:
W drugim odcinku Adam opowie o sposobie utwardzania, pokaże w jaki sposób powinniśmy właściwie zabrać się za nakładanie masy utwardzającej na przygotowane wcześniej i naklejone na ścianę płyty styropianowe.

Odcinek 1z4:
Pierwszy film z serii opowiada o styropianie. O tym, jaki styropian najlepiej wybrać, jak nadać mu odpowiednią strukturę i fakturę oraz w jaki sposób przymocować go do ściany.

Kolejne będziemy publikować co tydzień.


ZOBACZ WARSZTAT ONLINE

Zapraszamy do działania!


Prowadzi: Adam Kopiec
Artysta grafik, plastyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie na kierunkach grafika i multimedia w reklamie oraz projektowanie graficzne. Dyplom magisterski z grafiki warsztatowej uzyskał na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pod opieką prof. Przemysław Tyszkiewicz. Jego prace z sukcesami startowały w wielu konkursach graficznych w Polsce oraz w europie. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatach graficznych zarówno jako uczestnik jak i prowadzący. Szereg wystaw w Polsce, Rosji, Ukrainie. Specjalizuje się w grafice warsztatowej i rysunku tradycyjnym. Zawodowo pracuje jako plastyk, gdzie swoje talenty wykorzystuje do wykonywania scenografii teatralnych, operowych, ekspozycji muzealnych, ekspozycji wystawienniczych prezentowanych w czasie targów, tworzenie rzeźb, imitacji powierzchni (marmur, kamień, rdza, metale itd), tworzenie obiektów reklamowych.

pracownia modelarska, warsztaty, wartsztat online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.