OPENLAB-Video-Jak-wykonac-imitacje-piaskowca-Adam-Kopiec

Drugi odcinek warsztatu online „Jak wykonać imitację piaskowca” już dostępny!

Sytuacja z koronawirusem niestety wciąż trwa…, dlatego zdecydowaliśmy się na działanie #online!

Adam Kopiec przygotował dla Was materiał „JAK WYKONAĆ IMITACJĘ PIASKOWCA” w formie filmów dostępnych online. Począwszy od przygotowania tworzywa w postaci styropianu, obrobienia go, utwardzenia, przygotowania odpowiednich kolorów, aż po sposoby malowania go na ścianie. Poznacie cały proces, w trakcie którego Adam przedstawia wiele podstawowych technik pracy z materiałem i narzędziami. Dorzuca też kilka swoich tajemnych trików 😉

Zapraszamy do obejrzenia drugiego odcinka z tej serii:

Odcinek 2z4:
W drugim odcinku Adam opowie o sposobie utwardzania, pokaże w jaki sposób powinniśmy właściwie zabrać się za nakładanie masy utwardzającej na przygotowane wcześniej i naklejone na ścianę płyty styropianowe.

Odcinek 1z4:
Pierwszy film z serii opowiada o styropianie. O tym, jaki styropian najlepiej wybrać, jak nadać mu odpowiednią strukturę i fakturę oraz w jaki sposób przymocować go do ściany.

Kolejne będziemy publikować co tydzień.


ZOBACZ WARSZTAT ONLINE

Zapraszamy do działania!


Prowadzi: Adam Kopiec
Artysta grafik, plastyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie na kierunkach grafika i multimedia w reklamie oraz projektowanie graficzne. Dyplom magisterski z grafiki warsztatowej uzyskał na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pod opieką prof. Przemysław Tyszkiewicz. Jego prace z sukcesami startowały w wielu konkursach graficznych w Polsce oraz w europie. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatach graficznych zarówno jako uczestnik jak i prowadzący. Szereg wystaw w Polsce, Rosji, Ukrainie. Specjalizuje się w grafice warsztatowej i rysunku tradycyjnym. Zawodowo pracuje jako plastyk, gdzie swoje talenty wykorzystuje do wykonywania scenografii teatralnych, operowych, ekspozycji muzealnych, ekspozycji wystawienniczych prezentowanych w czasie targów, tworzenie rzeźb, imitacji powierzchni (marmur, kamień, rdza, metale itd), tworzenie obiektów reklamowych.

pracownia modelarska, warsztaty, wartsztat online

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


© 2011-2019 FLIS.org.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Zygiel.com