Pracowania modelarska ruszyła

W ostatnich tygodniach wystartowały nasze zajęcia w pracowni modelarskiej z amatorami pracy w różnorodnym materiałem plastycznym. Podczas pierwszego bloku zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi sposobami operowania kolorem, nadawanie malarskich struktur i faktur.

Prowadzący omówił z grupą poszczególne zagadnienia i kursanci wzięli czynny udział w pierwszych ćwiczeniach i sami sprawdzili jak działają poszczególne techniki: rozmalowanie przedmiotów użytku codziennego na marmur, beton, stal.

Uczestnicy zajęć dzielnie „walczą” z taboretami, aby przygotować je do zabawy kolorem 😉


SCENOGRAFIA (modelarstwo 3D) | młodzież · dorośli

Styropian, styrodur, plastik, sklejka, drewno… stwórz swoją własną rzeźbę! Mały rekwizyt? A może całą scenografię?

Prowadzi: Adam Kopiec
Artysta grafik, plastyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie na kierunkach grafika i multimedia w reklamie oraz projektowanie graficzne. Dyplom magisterski z grafiki warsztatowej uzyskał na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pod opieką prof. Przemysław Tyszkiewicz. Jego prace z sukcesami startowały w wielu konkursach graficznych w Polsce oraz w europie. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatach graficznych zarówno jako uczestnik jak i prowadzący. Szereg wystaw w Polsce, Rosji, Ukrainie. Specjalizuje się w grafice warsztatowej i rysunku tradycyjnym. Zawodowo pracuje jako plastyk, gdzie swoje talenty wykorzystuje do wykonywania scenografii teatralnych, operowych, ekspozycji muzealnych, ekspozycji wystawienniczych prezentowanych w czasie targów, tworzenie rzeźb, imitacji powierzchni (marmur, kamień, rdza, metale itd), tworzenie obiektów reklamowych.

ZAPISY ONLINE

Zapraszamy!

pracownia modelarska, warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


© 2011-2019 FLIS.org.pl, Wszystkie prawa zastrzeżone | Realizacja: Zygiel.com