Skip to main content

Pracowania modelarska ruszyła

W ostatnich tygodniach wystartowały nasze zajęcia w pracowni modelarskiej z amatorami pracy w różnorodnym materiałem plastycznym. Podczas pierwszego bloku zajęć uczestnicy zapoznają się z podstawowymi sposobami operowania kolorem, nadawanie malarskich struktur i faktur.

Prowadzący omówił z grupą poszczególne zagadnienia i kursanci wzięli czynny udział w pierwszych ćwiczeniach i sami sprawdzili jak działają poszczególne techniki: rozmalowanie przedmiotów użytku codziennego na marmur, beton, stal.

Uczestnicy zajęć dzielnie „walczą” z taboretami, aby przygotować je do zabawy kolorem 😉


SCENOGRAFIA (modelarstwo 3D) | młodzież · dorośli

Styropian, styrodur, plastik, sklejka, drewno… stwórz swoją własną rzeźbę! Mały rekwizyt? A może całą scenografię?

Prowadzi: Adam Kopiec
Artysta grafik, plastyk. Absolwent Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Głogowie na kierunkach grafika i multimedia w reklamie oraz projektowanie graficzne. Dyplom magisterski z grafiki warsztatowej uzyskał na Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu pod opieką prof. Przemysław Tyszkiewicz. Jego prace z sukcesami startowały w wielu konkursach graficznych w Polsce oraz w europie. Uczestnik licznych międzynarodowych warsztatach graficznych zarówno jako uczestnik jak i prowadzący. Szereg wystaw w Polsce, Rosji, Ukrainie. Specjalizuje się w grafice warsztatowej i rysunku tradycyjnym. Zawodowo pracuje jako plastyk, gdzie swoje talenty wykorzystuje do wykonywania scenografii teatralnych, operowych, ekspozycji muzealnych, ekspozycji wystawienniczych prezentowanych w czasie targów, tworzenie rzeźb, imitacji powierzchni (marmur, kamień, rdza, metale itd), tworzenie obiektów reklamowych.

ZAPISY ONLINE

Zapraszamy!

pracownia modelarska, warsztaty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.